صنایع سنگ امیر

صنایع سنگ امیر با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تولید و عرضه ی انواع سنگ های رودخانه ای (قلوه ای) و سنگ های ورقه ای (سنگ لاشه) و سایر سنگ های طبیعی همواره سعی بر تامین نیاز مشتریان خود مطابق با نیاز روز و با بهترین کیفیت داشته است.

این مجموعه همواره آماده همکاری و  ارائه مشاوره در زمینه انتخاب، طراحی و اجرای سنگ ها توسط اساتید مجرب خود در تمامی پروژهای ساختمانی، شهرسازی ، باغ و محوطه سازی و نیز سایر پروژه ها می باشد.

آماده همکاری با شماییم

مجموعه صنایع سنگ امیر آماده همکاری با پیمانکاران، شهرداری ها، ویلاسازان، انبوه سازان، معماران، استادکارانشرکتهای ساختمانی،مجتمع اداری، مجتمع های تفریحی، پاساژهای تجاری و کلیه ارگانهای دولتی و خصوصی و سایر مشتریان عزیز، جهت تامین، توزیع، فروش و صادرات انواع سنگ های ساختمانی، رودخانه ای و ورقه ای می باشد.

رضایت مندی مشتری اولویت ماست

ایجاد و حفظ هماهنگی بین مدیریت فروش و اجرایی برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب اولویت اساسی صنایع سنگ امیر جهت رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود می باشد.

این مجموعه با بکارگیری از اساتید مجرب و نیز با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته همواره سعی بر ارتقا سطح کیفی محصولات خود همگام با نیاز روز به صورت مستمر دارد.